Aydın Futbol Saha Komiserleri Derneği
Mac Atamaları

TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
07.12.2019 C.TESİ 10:00 AYDIN 1 NO U14 GÜNEŞSPOR AYDIN 1907 SPOR KAHRAMAN BOZYİĞİT
07.12.2019 C.TESİ 12:00 AYDIN 1 NO U19-1 KARDEŞKÖYSPOR İNCİRLİOVA BELEDİYE MUAMER BAYAR
07.12.2019 C.TESİ 14:00 AYDIN 1 NO B1A KIZILCAKÖYSPOR KÖŞK BLD.DOĞANSPOR MUAMER BAYAR
07.12.2019 C.TESİ 16:00 AYDIN 1 NO U19-1 KÖPRÜLÜSPOR YILDIZSPOR ZEKERİYA MURAT ERİKLİ
07.12.2019 C.TESİ 18:00 AYDIN 1 NO B1A KADIKÖYSPOR EVRANSPOR ZEKERİYA MURAT ERİKLİ
07.12.2019 C.TESİ 10:00 AYDIN 2 NO U14 YILDIZSPOR İ.G.GENÇ EFESPOR MUSTAFA KARADELİ
07.12.2019 C.TESİ 12:00 AYDIN 2 NO U14 AL YILDIZSPOR GERMENCİKSPOR MEHMET ALİ DEMİR
07.12.2019 C.TESİ 14:00 AYDIN 2 NO U19-1 AYDINSPOR KUŞADASISPOR MEHMET ALİ DEMİR
07.12.2019 C.TESİ 16:00 AYDIN 2 NO B1A KUYULUSPOR SULTANHİSARSPOR MEHMET GÖKER
07.12.2019 C.TESİ 14:00 GERMENCİK ST. B1A GERMENCİK BELEDİYE GÜZELÇAMLI BELEDİYE MUSTAFA KARADELİ
07.12.2019 C.TESİ 12:00 SÖKE YAN U19-1 SÖKEGÜCÜSPOR S.H.Ç.E.K.SPOR SALİH BAYTOK
07.12.2019 C.TESİ 14:00 SÖKE YAN U19-1 SÖKESPOR YILMAZSPOR SALİH BAYTOK
07.12.2019 C.TESİ 14:00 KUŞADASI TFF 1 NO U16 FAY DENİZSPOR DAVUTLAR BELEDİYE NURULLAH DİRİK
07.12.2019 C.TESİ 12:00 DİDİM YAN U14 DİDİM BELEDİYESPOR SÖKE G.B.  
07.12.2019 C.TESİ 14:00 DİDİM YAN U14 DİDİMSPOR SÖKE İD.YRD.  
07.12.2019 C.TESİ 12:00 ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. U14 EVCİLERSPOR HİLALSPOR YILMAZ ÇELİK
07.12.2019 C.TESİ 14:00 ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. U19-1 ÇİNE MADRANSPOR NAZİLLİ SANAYİSPOR YILMAZ ÇELİK
07.12.2019 C.TESİ 14:00 YENİPAZAR ST. U14 K.M.YENİPAZAR İD.YRD. NAZİLLİ SANAYİSPOR  
07.12.2019 C.TESİ 14:00 ATÇA ST. B1A ATÇA BELEDİYESPOR TEKGÜL Y.BUHARKENT KAHRAMAN BOZYİĞİT
07.12.2019 C.TESİ 14:00 İSABEYLİ ST. U14 YEŞİL TİMSAHLARSPOR NAZİLLİ BELEDİYESPOR MUSTAF BOZKIR
07.12.2019 C.TESİ 14:00 NAZİLLİ PINARBAŞI ST. U16 YILDIZGÜCÜSPOR AYDIN BŞB.SPOR ZAFER SAKİNCİ
07.12.2019 C.TESİ 14:00 KARACASU ST. U19-1 KARACASUSPOR İ.G.GENÇ EFESPOR YAŞAR ŞİMŞEK
07.12.2019 C.TESİ 14:00 BUHARKENT ST. U14 BUHARKENT TURKUAZ AY YILDIZSPOR FAİK HELVACI
BU HAFTA TEKİN CEYLAN MEMLEKETİNDE OLDUĞUNDAN ATAMA TEYİTLERİNİ MEHMET ÖZLÜ İLE YAPACAĞIZ BİLGİNİZE
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
08.12.2019 PAZAR 10:00 AYDIN 1 NO U16 İ.G.GENÇ EFESPOR KÖPRÜLÜSPOR MEHMET GÖKER
08.12.2019 PAZAR 12:00 AYDIN 1 NO B1A MEVLANASPOR YILMAZSPOR ERGÜN DENİZ
08.12.2019 PAZAR 14:00 AYDIN 1 NO SAL AYDIN BŞB.SPOR ORTAKÇISPOR ERGÜN DENİZ
08.12.2019 PAZAR 16:00 AYDIN 1 NO B1A IŞIKLI DEMİRSPOR ULUKONAKSPOR MUAMER BAYAR
08.12.2019 PAZAR 10:00 AYDIN 2 NO U16 YILDIZSPOR AY YILDIZSPOR EDİP YANIĞBAŞ
08.12.2019 PAZAR 12:00 AYDIN 2 NO BYN 7 EYLÜL GENÇLİK KAYSERİ G.B. EDİP YANIĞBAŞ
08.12.2019 PAZAR 14:00 AYDIN 2 NO B1A UMURLU BELEDİYE EFELERSPOR ZEKERİYA MURAT ERİKLİ
08.12.2019 PAZAR 16:00 AYDIN 2 NO B1A S.H.Ç.E.K.SPOR AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR KAHRAMAN BOZYİĞİT
08.12.2019 PAZAR 14:00 ACARLAR ST. B1A ERSA SİGORTA ACARLAR BAĞARASI BELEDİYE YAŞAR ŞİMŞEK
08.12.2019 PAZAR 14:00 İNCİRLİOVA ÇİM SAL İNCİRLİOVA BELEDİYE KUŞADASISPOR MUHARREM HORASAN
08.12.2019 PAZAR 14:00 GERMENCİK ST. SAL GERMENCİKSPOR DİDİMSPOR NURETTİN ÖZCAN
08.12.2019 PAZAR 10:00 SÖKE YAN U16 SÖKEGÜCÜSPOR SÖKESPOR MEHMET ÖZLÜ
08.12.2019 PAZAR 12:00 SÖKE YAN U14 SÖKE PINAR GENÇLİK DAVUTLAR BELEDİYE MEHMET ÖZLÜ
08.12.2019 PAZAR 14:00 SÖKE YAN B1A SÖKEGÜCÜSPOR SÖKE GENÇLİKSPOR MEHMET ÖZLÜ
08.12.2019 PAZAR 14:00 KUŞADASI TFF 1 NO B1A KUŞADASI 1922 YENİHİSARSPOR RAMAZAN GÜNAYDIN
08.12.2019 PAZAR 14:00 DAVUTLAR ST. SAL DAVUTLAR BELEDİYE KUŞADASI TRABZON G. NURULLAH DİRİK
08.12.2019 PAZAR 14:00 DİDİM ÇİM SAL DİDİM BELEDİYESPOR KOÇARLI BELEDİYESPOR TANSU YILDIRIM
08.12.2019 PAZAR 14:00 ÇİNE YÜKSEL YALOVA ST. SAL ÇİNE MADRANSPOR İSABEYLİ ŞIRLANSPOR SALİH BAYTOK
08.12.2019 PAZAR 14:00 KÖŞK ST. U16 KÖŞK BLD.DOĞANSPOR K.M.YENİPAZAR İD.YRD. MEHMET SALİH ÇAVUŞ
08.12.2019 PAZAR 12:00 NAZİLİ ESAT ERGÜLER ST. BYN. NAZİLLİ BELEDİYESPOR KARŞIYAKA BEDEN EĞİT. MUSTAFA BOZKIR
08.12.2019 PAZAR 14:00 NAZİLLİ SÜMER 2 NO B1A NAZİLLİ SANAYİSPOR ÇOBANİSASPOR MEHMET ALİ DEMİR
08.12.2019 PAZAR 14:00 PAMUKÖREN ST. SAL PAMUKÖRENSPOR AYDINSPOR ZAFER SAKİNCİ
08.12.2019 PAZAR 14:00 KARACASU ST. B1A KARACASUSPOR BOZYURTSPOR FAİK HELVACI
08.12.2019 PAZAR 14:00 SÖKE   BAL SÖKESPOR SANDIKLISPOR MUSTAFA KARADELİ
               
  MEHMET ÖZLÜ     MEHMET ÖZER   TEKİN CEYLAN BAYRAM KURŞUNEL
  SKAS     SKAS     RAPORTÖR BAŞKAN