Aydın Futbol Saha Komiserleri Derneği

Mac Atamaları

TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
23.05.2019 PERŞB 17:00 AYDIN 1 NO U14 TŞ. MANİSA BŞB.SPOR DENİZLİ GENÇ ÜMİTLER ZAFER SAKİNCİ
23.05.2019 PERŞB 17:00 AYDIN 2 NO U14 TŞ. İZMİR BUCA BLD.SPOR MUĞLA FETHİYESPOR TUFAN ALDAĞ
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
24.05.2019 CUMA 17:00 AYDIN 1 NO U14 TŞ. İZMİR BERGAMA BLD.SPOR   MUSTAFA KARADELİ
24.05.2019 CUMA 17:00 AYDIN 2 NO U14 TŞ. BALIKESİR GÖNEN BLD.SPO   EDİP YANIĞBAŞ
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
25.05.2019 C.TESİ 15:00 AYDIN 1 NO U13 AYDIN ZEYBEK GENÇLİK İ.G.GENÇ EFESPOR BAYRAM KURŞUNEL
25.05.2019 C.TESİ 17:00 AYDIN 1 NO U14 TŞ.     MEHMET ALİ DEMİR
25.05.2019 C.TESİ 19:00 AYDIN 1 NO U13 AYDIN 1907 SPOR AL YILDIZSPOR TUFAN ALDAĞ
25.05.2019 C.TESİ 15:00 AYDIN 2 NO U19-2 AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR KÖPRÜLÜSPOR MEHMET ÖZER
25.05.2019 C.TESİ 17:00 AYDIN 2 NO U14 TŞ.     MEHMET ÖZLÜ 
25.05.2019 C.TESİ 19:00 AYDIN 2 NO U13 AYDINSPOR 1923 ORTAKLAR GENÇLİK MEHMET ÖZLÜ 
25.05.2019 C.TESİ 18:00 ACARLAR ST. U13 ERSA SİGORTA ACARLAR AY YILDIZSPOR SALİH BAYTOK
25.05.2019 C.TESİ 17:00 GERMENCİK ST. U16 Baraj KUŞADASISPOR SÖKEGÜCÜSPOR ZAFER SAKİNCİ
25.05.2019 C.TESİ 17:00 SÖKE YAN U19-2 SÖKE GENÇLİKSPOR GÜZELÇAMLI BELEDİYE MUSTAFA KARADELİ
25.05.2019 C.TESİ 19:00 SÖKE YAN U13 SÖKE İD.YRD. SÖKE G.B. MUSTAFA KARADELİ
25.05.2019 C.TESİ 18:00 KUŞADASI TFF 1 NO U13 KUŞADASI KÜÇÜK ADA 6 EYLÜL SÖKESPOR MUAMMER BAYAR
25.05.2019 C.TESİ 18:00 DAVUTLAR ST. U13 DAVUTLAR BELEDİYE FAY DENİZSPOR NURULLAH DİRİK
25.05.2019 C.TESİ 17:00 KÖŞK ST. U19-2 KÖŞK BLD.DOĞANSPOR NAZİLLİ SANAYİSPOR MUSTAFA SAVAL
25.05.2019 C.TESİ 18:00 NAZİLLİ SÜMER 1 NO U13 NAZİLLİ BELEDİYESPOR K.M.YENİPAZAR İD.YRD. YAŞAR ŞİMŞEK
TARİH GÜN SAAT YER KATEGORİ 1.TAKIM 2.TAKIM SAHA KOMİSERİ
26.05.2019 PAZAR 11:00 AYDIN 1 NO U14 TŞ.     ERGÜN DENİZ
26.05.2019 PAZAR 15:00 AYDIN 1 NO U13 GÜNEŞSPOR YILDIZSPOR SALİH BAYTOK
26.05.2019 PAZAR 19:00 AYDIN 1 NO U13 YENİ ESNAFSPOR ASP SPOR NURULLAH DİRİK
26.05.2019 PAZAR 17:00 AYDIN 2 NO B2A UMURLU BELEDİYESPOR ESKİHİSARSPOR EDİP YANIĞBAŞ
26.05.2019 PAZAR 19:00 AYDIN 2 NO U13 HİLALSPOR AYDIN İD.YRD. MUAMMER BAYAR
26.05.2019 PAZAR 17:00 İNCİRLİOVA YAN B2A SANDIKLISPOR AKÇAOVA BELEDİYE MUHARREM HORASAN
26.05.2019 PAZAR 17:00 GERMENCİK ST. B2A MURSALLISPOR MORALISPOR RAMAZAN GÜNAYDIN
26.05.2019 PAZAR 17:00 BAĞARASI ST. B2A BAĞARASI BELEDİYE GERMENCİK BELEDİYE BAYRAM ÇELİK
26.05.2019 PAZAR 17:00 SÖKE YAN B2A YENİDOĞANSPOR 6 EYLÜL SÖKESPOR ZAFER SAKİNCİ
26.05.2019 PAZAR 17:00 NAZİLLİ SÜMER 1 NO B2A DURASALLISPOR SALAVATLI BELEDİYE YAŞAR ŞİMŞEK
26.05.2019 PAZAR 17:00 PAMUKÖREN ST. B2A KUYUCAKSPOR FESLEK GELENBESPOR NAZMİ ÇOMAK
               
               
  MEHMET ÖZLÜ     MEHMET ÖZER   TEKİN CEYLAN BAYRAM KURŞUNEL
  SKAS     SKAS     RAPORTÖR BAŞKAN